UNIKÁTNÍ, ORIGINÁLNÍ A JEDINEČNÉ, STEJNĚ JAKO VY – TAKOVÉ JE SVATEBNÍ OZNÁMENÍ NA MÍRU

UNIKÁTNÍ, ORIGINÁLNÍ A JEDINEČNÉ, STEJNĚ JAKO VY – TAKOVÉ JE SVATEBNÍ OZNÁMENÍ NA MÍRU

Hledáte dokonalé svatební oznámení? Na internetu jste už prohlédli stovky návrhů a žádný není přesně podle vašich představ? V dnešní době je, a to nejen ve světě svateb, velmi žádaným prvkem originalita. Snoubenci chtějí mít unikátní, jedinečné a ideálně personifikované svatební doplňky. Pokud jste nenašli vaše vysněné svatební oznámení, nechte si jej vytvořit na míru přesně podle svých představ!

Kde najít dodavatele?

Ne všechny tiskárny nabízí vytvoření individuálního svatebního oznámení. Nejspíše budete muset rozeslat více poptávek.

Co byste měli do poptávky uvést?

Ideální je, pokud máte co nejkonkrétnější představu,  jak by vaše oznámení mělo vypadat. V zásadě byste měli uvést především tyto informace:

Formát

Základní a velmi podstatný údaj. Při výběru formátu musíte myslet na to, že pravděpodobně budete oznámení vkládat do obálky. U atypických rozměrů oznámení může být problém obálky sehnat. Poslední dobou vzrůstají poptávky po netradičních velikostech a tvarech svatebních oznámení. Myslete na to, že výroba nestandardních formátů je vždy dražší.

Pokud si přejete ke svatebnímu oznámení vytvořit ve stejném designu i další svatební tiskoviny, uveďte i jejich formáty. Vždy můžete vycházet z klasických formátů, které má tiskárna běžně k dispozici. Stačí se podívat na stránky a hned zjistíte, z čeho můžete vybírat.

Vždy myslete na to, že standardní formáty jsou levnější,  protože je tiskárny mohou řezat najednou, což šetří čas, který se promítne do konečné ceny.

Počet kusů

Tato položka se zdá být naprosto samozřejmá, ovšem divili byste se, kolik nevěst zašle poptávku bez této zásadní informace. Vždy si u tiskárny předem zjistěte, jaký nejmenší počet oznámení (a dalších tiskovin) jsou schopni vytisknout.

Minimální počet je většinou kolem patnácti až třiceti kusů. V případě menšího počtu můžete být vyzváni k úhradě poplatku za podlimit. Potřebujete-li málo kusů, je dobré si předem spočítat, zda se vám vyplatí spíše zaplatit poplatek nebo vzít více kusů.

Grafika

Můžete si nechat připravit vlastní grafiku a tu tiskárně zaslat. Pokud jste si v grafickém programu vytvořili návrh tiskové kvality, i ten vám mohou v tiskárně vytisknout. Tato varianta je ideální, pokud přesně víte, co chcete. Tiskárna si data zpracuje a vytiskne.

V případě, že jasnou představu nemáte, můžete do tiskárny poslat obrázky oznámení z internetu, které se vám líbí. Pokud zvolíte tuto cestu, vždy ke každému obrázku uveďte, co přesně se vám na daném oznámení líbí. Někde to budou barvy, někde ražba, na dalším písmo atd. Pokud zašlete 10 obrázků a neuvedete, co se vám konkrétně na každém z nich  líbí, nebude grafik schopen vám připravit relevantní návrh. Naopak, když mu upřesníte na co se zaměřit, bude návrh zpracován rychleji a k vaší spokojenosti.

Vždy byste měli mít alespoň rámcovou představu o vašem oznámení (styl, papír, obrázky).

zdroj: www.pritntia.cz

zdroj: www.printia.cz

zdroj: www.printia.cz

zdroj: www.printia.cz

Termín zpracování

Každá tiskárna má jinou dobu dodání. Obvykle to je kolem 14 dní, v případě zvlášť výrobně a komponentově složitých oznámení se může tato lhůta protáhnout třeba i na měsíc. Jsou i tiskárny, kde vám oznámení vytisknout do týdne, případně expresně do 48 h. Pokud máte specifický požadavek ohledně termínu dodání, nezapomeňte jej do objednávky uvést hned při prvním kontaktu.

Co může a nemusí být součástí vaší poptávky, záleží jaké tiskoviny poptáváte:

  • požadavek na lesklé zlaté nebo stříbrné písmo (formou ražby)
  • požadavek na zdobení (brože, stuhy, slepotisk, ražba apod.)
  • požadavek na expresní vyhotovení
  • požadavek na oboustranný tisk tiskovin
  • požadavek na více jazykových verzí, které zákazník dodá
  • požadavek na obálku

Na základě výše uvedených  informací vám tiskárna připraví cenovou kalkulaci.

zdroj: www.printia.cz

zdroj: www.printia.cz


KOUZLO GEOMETRIE PRO VAŠE SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

Geometrické tvary a vzory jsou prostě v kurzu. Vidět je můžeme všude kolem nás. Není se tedy čemu divit, že tato posedlost geometrií pronikla také do světa svateb. Tento trend se nevyhnul ani svatebním tiskovinám, a proto jsme pro vás připravili inspiraci na geometrická svatební oznámení i další svatební tiskoviny.

Číst článek


TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2018/12/svatebni-tiskoviny-oznameni-pozvanky.jpg); }