KOUZLO GEOMETRIE PRO VAŠE SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

KOUZLO GEOMETRIE PRO VAŠE SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

Geometrické tvary a vzory jsou prostě v kurzu. Vidět je můžeme všude kolem nás. Není se tedy čemu divit, že tato posedlost geometrií pronikla také do světa svateb. Tento trend se nevyhnul ani svatebním tiskovinám, a proto jsme pro vás připravili inspiraci na geometrická svatební oznámení i další svatební tiskoviny.

Geometrické vzory jsou top trendem nejen pro svatební oznámení v roce 2019, ale mnoho z nejkrásnějších vzorů se používá už po staletí. Na geometrickém vzoru je něco hluboce uspokojujícího a neodmyslitelně přitažlivého.

V letošní svatební sezóně uvidíme více geometrických oznámení a jejich spojení s dalšími moderním prvky, jako jsou květinové vzory a zeleň, mramor a další!

Jak můžete geometrické vzory využít pro vaše svatební oznámení?

Geometrický vzor + květinový motiv

Romantická květinová svatební oznámení jsou stále velmi oblíbená. Doveďte je k dokonalosti a vdechněte jim moderní vzhled pomocí geometrických tvarů. Spojení květin a geometrie vás okouzlí.

Svatební oznámení s texturou zdobená geometrickými tvary

Mramor a další textury jsou velkým hitem letošní svatební sezóny. Mramorované svatební oznámení vypadají úchvatně s měděnou, nebo zlatou kaligrafií a geometrickými tvary ve stejných barvách, pro jejich moderně luxusní vzhled.

Svatební oznámení v geometrických tvarech

Doba čtverců a unifikovaných svatebních oznámení jednotného formátu je minulostí. Díky metodě tvarového výseku, nebo vyřezávání laserem, mohou mít vaše svatební oznámení a další tiskoviny v podstatě jakýkoliv tvar.

Akrylátová svatební oznámení s geometrickým designem

Čistá akrylátová svatební oznámení s geometrickými vzory a kaligrafií jsou až nadpozemsky krásná. Jsou moderní a co je ještě lepší, budou trvalou památkou na váš svatební den.

Pokud si pro vaše svatební tiskoviny vyberete geometrické vzory, rozhodně neuděáte chybu.

Sledujte našá stránku Svatebka.cz také na Facebooku.


SVATEBNÍ OZNÁMENÍ S PEČETNÍM VOSKEM

Vybíráte svatební oznámení, ale žádné není podle vašeho gusta? Chtěli byste něco jedinečného a originálního? Zkuste svatební oznámení s pečetním voskem!

Číst článek

 

 


 

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2018/12/svatebni-tiskoviny-oznameni-pozvanky.jpg); }