KRESLENÁ A MALOVANÁ SVATEBNÍ OZNÁMENÍ JSOU TRENDY!

KRESLENÁ A MALOVANÁ SVATEBNÍ OZNÁMENÍ JSOU TRENDY!

Jedním ze svatebních trendů posledních let je snaha odlišit se a být jedineční. Pokud také toužíte po jedinečnosti, můžete vyzkoušet malovaná, nebo kreslená svatební oznámení. Jsou často vytvářena přímo na míru snoubencům, a proto si můžete být jisti, že nikdo nebude mít stejný motiv.

Malované či kreslené svatební tiskoviny vypadají elegantně, romanticky, ale hlavně jsou skutečným originálem. Vytvoří je pro vás ilustrátor/ilustrátorka, a to přímo na míru podle vašeho zadání.

Je jen na vás, co si necháte na vaše svatební tiskoviny namalovat. Fantazii se meze nekladou.

JAK NAJÍT ILUSTRÁTORA?

Nejjednodušší je poptat tiskárnu, která se specializuje na svatební oznámení a sdělit jim, co si přejete.  Jsou tiskárny, které přímo spolupracují s výtvarníky, kteří pro ně návrhy vytvářejí.

Jednou z nich je tiskárna Printia, která se specializuje na výrobu svatebních tiskovin a ve svém portfoliu nabízí také ručně kreslené svatební tiskoviny, včetně karikatur. V případech kdy si přejete opravdu speciální obrázek, je třeba najít výtvarníka, který bude mít styl tvorby, jaký si přejete.

A JAK MŮŽE VAŠE SVATEBNÍ OZNÁMENÍ VYPADAT?

MALOVANÉ SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

V podstatě si můžete nechat namalovat, nebo nakreslit jakýkoliv vzor, nebo motiv, který je vám blízký. Měl by být laděn do barev vaší svatby. Určitě je dobré si předem rozmyslet, co by se vám líbilo, nebo si na internetu najít vzorová oznámení, kterým by se to vaše mělo podobat.

MALOVANÉ SVATEBNÍ OZNÁMENÍ PODLE FOTKY

U malovaného oznámení podle fotky máte 100% jistotu, že budete opravdu originální. Stačí vám k tomu zaslat fotku a vybrat si, v jaké barevné paletě by vaše oznámení mělo být. Samozřejmě kromě svatebního oznámení si touto metodou můžete nechat vytvořit také pozvánky ke stolu, jmenovky, harmonogram svatebního dne, nebo svatební menu.

zdroj: https://1url.cz/dMhA5

AKVARELOVÉ OZNÁMENÍ S MALOVANÝM PÍSMEM

Akvarelové malby nikdy nevyjdou z módy. Jsou něžné, elegantní a opět originální, jelikož jsou ručně psané a tedy není možné napsat jedno písmeno víckrát úplně stejné. Buď si vyberete oznámení z předem připravené šablony, nebo pro kreativní duše je i možnost oznámení na míru.

 

 

OZNÁMENÍ S KARIKATURAMI

Velmi originální možnost, jak oznámit vaši svatbu, je svatební oznámení s karikaturami. V tomto případě je nutné dodat fotografii, na základě které výtvarnice karikatury vytvoří. Tyto obrázky se pak tisknou na svatební oznámení.

zdroj: https://1url.cz/hMhAb

KRESBA FORMOU KLIPARTU V PC

Klipart označuje stylizované obrázky používané jako ilustrace. Jedná se o grafiku vytvořenou v grafickém programu. Nakreslit se dá tak v podstatě cokoliv.

Pokud hledáte opravdu jedinečné svatební oznámení jsou ta kreslená a malovaná ideální volbou.

Sledujte naši stránku Svatebka.cz také na Facebooku.

 


SVATEBNÍ OZNÁMENÍ VYŘEZÁVANÁ LASEREM VÁS OKOUZLÍ!

Svatební oznámení vyřezávaná laserem jsou jedním ze svatebních trendů již několik let. Jejich kouzlo je v tom, že díky vyřezávaným vzorů mají nádech luxusu a jedinečnosti. Díky této technologii dostane vaše svatební oznámení zcela nový rozměr.

Číst článek 

 

 


 

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2018/12/svatebni-tiskoviny-oznameni-pozvanky.jpg); }