Poděkování svatebním hostům

Poděkování svatebním hostům

Kdy a proč zaslat poděkování svatebním hostům?

Svatebčané, tedy hosté na vaší svatbě, se mnohdy trmácí ze vzdálených končin. Udělali si na vás hodně času. Pomáhali vytvořit správnou atmosféru. Prožili to celé s vámi! Poděkujete-li jim i v písemné podobě, určitě tím nic nezkazíte. Naopak! Bude jim jasné, že pro vás něco znamenají a že opravdu patří do vaší úzké nebo široké rodiny. (Pokračování textu…)

Poděkování rodičům

Poděkování rodičům

Na svatbách můžete poděkovat svým rodičům tím, že jim předáte krásnou vzpomínkovou kartu s děkovným textem. Jak může takovýto text vypadat?

Milí rodiče,

děkujeme za trpělivost,
kterou jste s námi měli,
za lásku, se kterou jste nás vychovali.

Děkujeme za čas, který jste nám věnovali,
za péči, se kterou jste se o nás starali.

Děkujeme za to, že jsme měli všechno,
co jsme potřebovali, často i víc.

Děkujeme za možnost studovat,
za možnost snít a plnit si sny,
za možnost dělat chyby
a v nich hledat poučení.

Děkujeme za pomoc,
za Vaše neviditelná ochranná křídla,
která nad námi držíte.

Děkujeme za výchovu,
která z nás dělá to, čím jsme.

Děkujeme za domov,
kam se vždy rádi vracíme.

poděkování rodičům ukázka
poděkování rodičům ukázka

Na kolik přijde výroba?

Vzhledem k tomu, že výroba poděkování rodičům je kusová a většinou jsou požadovány pouze dva kusy, může se cena zdát na první pohled vysoká. Skutečnost je však taková, že pro výrobce svatebních tiskovin bývají podobné zakázky ztrátové. Cena za kus se pohybuje kolem 100 Kč. Objednat v tiskárně poděkování rodičům je vhodné spíše jako doplňkovou službu k objednávce svatebních oznámení. Pokusíte-li se objednat poděkování samostatně, bude cena mnohem vyšší anebo ani žádnou cenovou nabídku nedostanete.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 150px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2017/09/tiskoviny-svatebni-fotosvatebka.jpg); }