Poděkování rodičům

Na svatbách můžete poděkovat svým rodičům tím, že jim předáte krásnou vzpomínkovou kartu s děkovným textem. Jak může takovýto text vypadat?

Milí rodiče,

děkujeme za trpělivost,
kterou jste s námi měli,
za lásku, se kterou jste nás vychovali.

Děkujeme za čas, který jste nám věnovali,
za péči, se kterou jste se o nás starali.

Děkujeme za to, že jsme měli všechno,
co jsme potřebovali, často i víc.

Děkujeme za možnost studovat,
za možnost snít a plnit si sny,
za možnost dělat chyby
a v nich hledat poučení.

Děkujeme za pomoc,
za Vaše neviditelná ochranná křídla,
která nad námi držíte.

Děkujeme za výchovu,
která z nás dělá to, čím jsme.

Děkujeme za domov,
kam se vždy rádi vracíme.

poděkování rodičům ukázka
poděkování rodičům ukázka

Na kolik přijde výroba?

Vzhledem k tomu, že výroba poděkování rodičům je kusová a většinou jsou požadovány pouze dva kusy, může se cena zdát na první pohled vysoká. Skutečnost je však taková, že pro výrobce svatebních tiskovin bývají podobné zakázky ztrátové. Cena za kus se pohybuje kolem 100 Kč. Objednat v tiskárně poděkování rodičům je vhodné spíše jako doplňkovou službu k objednávce svatebních oznámení. Pokusíte-li se objednat poděkování samostatně, bude cena mnohem vyšší anebo ani žádnou cenovou nabídku nedostanete.

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2018/12/svatebni-tiskoviny-oznameni-pozvanky.jpg); }