SVATEBNÍ DOPLŇOVAČKA A RADY DO MANŽELSTVÍ – ORIGINÁLNÍ ZÁBAVA PRO VAŠE HOSTY

SVATEBNÍ DOPLŇOVAČKA A RADY DO MANŽELSTVÍ – ORIGINÁLNÍ ZÁBAVA PRO VAŠE HOSTY

Přemýšlíte, jak nenásilně zabavit hosty na hostině? Vyzkoušejte svatební doplňovačku a rady do manželství. Svatební doplňovačky jsou stále oblíbenější zábavou, která otestuje slovní zásobu vašich hostů i jejich smysl pro humor. Jde o text, ve kterém jsou vynechána určitá slova, nebo fráze. Úkolem svatebních hostů je pak tato slova a fráze vtipně doplnit do textu.

Svatební doplňovačka nejen zabaví vaše hosty, ale také budete mít vtipnou upomínku. Není nad to si po letech doplňovačku vytáhnout a znovu se pobavit nad kreativitou vaší rodiny a přátel.

Text si můžete samozřejmě vymyslet sami, fantazii se meze nekladou. I tisk můžete zařídit sami, nebo ji třeba můžete sladit s vaším svatebním oznámením. Tiskárna, která vám tiskne svatební oznámení, jistě bude schopna vytisknout i doplňovačku.

Často se ke svatební doplňovačce tisknou také rady do manželství. Jsou to malé kartičky, kam vaši hosté napíší své tipy a doporučení pro spokojené manželství.

My jsme pro vás připravili doplňovačku ke stažení ve formátu PDF. Doplňovačku můžete nechat položenou na stolech, nebo ji mít k dispozici třeba u stolku se svatebními přáními a dary.

PS: Ideální je požádat o její vyplnění k večeru, kdy už je zábava v plném proudu a doplňovačka díky tomu může získat zcela nový rozměr!

 

STÁHNOUT SVATEBNÍ DOPLŇOVAČKU 

Sledujte naši stránku Svatebka.cz také na Facebooku.

 


SVATEBNÍ OZNÁMENÍ VYŘEZÁVANÁ LASEREM VÁS OKOUZLÍ!

Svatební oznámení vyřezávaná laserem jsou jedním ze svatebních trendů již několik let. Jejich kouzlo je v tom, že díky vyřezávaným vzorů mají nádech luxusu a jedinečnosti. Díky této technologii dostane vaše svatební oznámení zcela nový rozměr.

Číst článek 

 

 


 

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2018/12/svatebni-tiskoviny-oznameni-pozvanky.jpg); }