SVATEBNÍ OZNÁMENÍ V BARVÁCH PODZIMU

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ V BARVÁCH PODZIMU

Ačkoli je léto teprve ve své polovině, pomalu, ale jistě, se k nám přibližuje podzim. Svatba na podzim má své kouzlo, své výhody a svůj vlastní, osobitý styl. Svatební oznámení je třeba zasílat s předstihem, proto je nejvyšší čas vybírat už teď!

Podzimní svatba s sebou nese jakési zvláštní kouzlo a příjemnou atmosféru. Listí, které pomaličku opadává ze stromů, hraje nádhernými barvami a tu a tam narazíte na vyzdobené domy s vydlabanými dýněmi.

Tato nádherná podzimní atmosféra se pak může odrazit i ve vaší svatební výzdobě. Máte jedinečnou příležitost odlišit svou svatbu. Můžete se inspirovat barvami podzimu a do své výzdoby zakomponovat přírodní prvky. Co třeba jmenovky na stůl z listů? Svatební kytice z podzimních plodů? Nebo dýně, jako výzdoba svatebního stolu? Fantazii se meze nekladou a tematickou výzdobou jen umocníte atmosféru podzimní svatby.

I vaše pozvánky na svatbu mohou být v duchu podzimu. Můžete si vybrat z motivu stromů, listů, větviček nebo své oznámení ladit jen do podzimních barev.

Motiv si můžete nechat na oznámení vyrazit, nebo třeba vyřezat laserem. A co takhle svatební oznámení ve tvaru listu?

Pokud plánujete svatbu v podzimních měsících, je nejvyšší čas svatební oznámení.

Níže naleznete menší inspiraci:


KOUZLO GEOMETRIE PRO VAŠE SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

Geometrické tvary a vzory jsou prostě v kurzu. Vidět je můžeme všude kolem nás. Není se tedy čemu divit, že tato posedlost geometrií pronikla také do světa svateb. Tento trend se nevyhnul ani svatebním tiskovinám, a proto jsme pro vás připravili inspiraci na geometrická svatební oznámení i další svatební tiskoviny.

Číst článek


TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2018/12/svatebni-tiskoviny-oznameni-pozvanky.jpg); }