SVATEBNÍ OZNÁMENÍ S FOTKOU

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ S FOTKOU

Svatba je výjimečná událost, a proto by i vaše svatební oznámení mělo být jedinečné, osobité – zkrátka takové, jako jste vy sami. Pokud po takovém toužíte, zvolte svatební oznámení přímo s vámi – přesněji řečeno, s vaší fotografií.

Svatební oznámení s motivem fotografie vypadají krásně, elegantně a jsou skutečně jedinečná. Motivem fotografie mohou být obecné svatební motivy, jako prstýnky, srdce, květiny, propletené bosé nohy a další.

Mezi TOP trendy ovšem patří oznámení s fotkou snoubenců. Je mnoho způsobů, jak tento motiv uchopit. Pojďme si je probrat.

JAKOU FOTKU VYBRAT?

Toto je nejtěžší úkol. Variant je opravdu hodně. Doporučujeme využít služeb profesionálního fotografa, který udělá i následnou úpravu fotky. Kvalitní fotografie bude totiž základem pro vaše oznámení. Velmi populární jsou také fotky s dětmi, nebo domácími mazlíčky.

Fotografie by měla by být vkusná, kvalitní, barevně sladěná a hlavně čím víc budete sami sebou, tím osobitější oznámení bude.

JAKÝ FORMÁT POSLAT DO TISKÁRNY?

Máte vaši ideální fotografii a nyní je čas ji poslat do tiskárny. Fotografie by měla být ideálně ve formátu jpg s malou kompresí (8 a výše). Posílejte kvalitní ostré fotografie v dostatečném rozlišení alespoň 300 dpi, aby je bylo možné kvalitně vytisknout. Jednoduchou pomůckou pro laiky, když potřebují zjistit ostrost fotografie, je její přiblížení. Pokud bude fotografie stále ostrá a nebude tvořit „čtverečky“, resp. působit rozmazaně, máte vyhráno.

Teď jen doladit texty a vaše jedinečné oznámení je na světě. Tímto oznámením potěšíte svatební hosty, kteří si na vás vzpomenou vždy, když se na něj podívají.


SVATEBNÍ OZNÁMENÍ VYŘEZÁVANÁ LASEREM VÁS OKOUZLÍ!

Svatební oznámení vyřezávaná laserem jsou jedním ze svatebních trendů již několik let. Jejich kouzlo je v tom, že díky vyřezávaným vzorů mají nádech luxusu a jedinečnosti. Díky této technologii dostane vaše svatební oznámení zcela nový rozměr.

Číst čánek 


TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2018/12/svatebni-tiskoviny-oznameni-pozvanky.jpg); }