SVATEBNÍ OZNÁMENÍ S PAUZOVACÍM PAPÍREM

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ S PAUZOVACÍM PAPÍREM

Toužíte po jedinečném a originálním svatebním oznámení? Pak se pojďte inspirovat svatebními oznámeními s pauzovacím papírem. Díky němu jsou tato oznámení jedinečná a přitom jemná a něžná.

Co je pauzovací papír?

Je to papír, který se dříve používal na kopie psané strojem. Jeho využití je ale mnohem širší. Díky jeho vlastnostem můžete vytvořit skutečně originální svatební oznámení. Je pevný, takže se netrhá. Je poloprůhledný, takže je krásně vidět co je pod ním, ať už je to text, nebo jen barevné pozadí. Dá se na něj tisknout, razit horkou ražbou, jako na běžný papír. Tyto vlastnosti z něj dělají ideální materiál, pro výrobu, nebo zdobení vašeho svatebního oznámení.

Jak jej na oznámení použít?

Možností je mnoho.

Můžete jím překrýt vaše svatební oznámení. Ať už bude na vašem oznámení text, nějaký motiv, nebo třeba fotografie, překrytí pauzovacím papírem vytvoří krásný efekt. Díky jeho průhlednosti bude rafinovaně vidět, co se skrývá pod ním.

Další možností je nechat si na klasický papír vytisknout motiv a na pauzovací papír pak samotný text svatebního oznámení. Pauzovací papír se přiloží na podkladový papír s obrázkem a sváže ozdobnou stuhou.

S velikostí pauzovacího papíru si můžete libovolně pohrát. Může zakrývat je část oznámení, nebo být jen doplňkem v podobě ozdobného pruhu, nebo kapsy.

Také můžete své oznámení do pauzovacího papíru celé zabalit a převázat provázkem, nebo zapečetit voskem.

Použití pauzovacího papíru je kreativním a originálním řešením. Pokud toužíte po osobitém svatebním oznámení, určitě zvažte jeho využití.

Tady je naše inspirace.

svatební oznámení

zdroj: www.pritnia.cz


PODLEHNĚTE KOUZLU SVATEBNÍCH OZNÁMENÍ ZDOBENÝCH KRAJKOU

Svatební oznámení zdobená krajkou si zamilujete na první pohled. Krajka je nestárnoucím a stále velmi populárním trendem. Podívejte se, jak může ozdobit i vaše svatební oznámení.

Číst článek 


TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2018/12/svatebni-tiskoviny-oznameni-pozvanky.jpg); }