SVATEBNÍ OZNÁMENÍ V PŘÍRODNÍM STYLU

SVATEBNÍ OZNÁMENÍ V PŘÍRODNÍM STYLU

I letošní svatební sezóně dominují svatby v přírodním stylu. Odehrávají se ve stodolách, na statcích, loukách a dominuje jim přírodní výzdoba a neformální styl. Pokud také plánujete svatbu v přírodním stylu, máme pro vás inspiraci, jak vybrat to správné svatební oznámení.

Svatební oznámení v přírodním stylu mohou mít mnoho podob. Většinou se pro jejich zhotovení využívají přírodní papíry, ideálně recyklované. Ty mají jedinečnou barvu i strukturu. 

Ideální volbou pro přírodní svatby jsou oznámení z kraftového papíru. Základem pro jeho výrobu je měkké dřevo, potažmo z něj vyrobená buničina. Tyto papíry jsou tvrdší, hrubší a mají vyšší gramáž (250 až 300 g/m2). Přesto jsou na výrobu svatebních oznámení ideální. Můžete je potisknout, zdobit je lesklou, zlatou, či jinou ražbou, nebo vyřezávat laserem.

Další možností je ruční papír, který se vyrábí z rostlinných vláken. Můžete si zakoupit papír s příměsí kytek, a jiných dekorací v barvě kterou si zvolíte. Papír je možno využít nejen pro ruční psaní, ale také pro potisk. Ozdobit jej můžete průsvitkou, nebo třeba  tiskem v metalických odstínech. Okraje papíru jsou přirozeně nepravidelné a díky tomu působí historickým a exkluzivním dojmem. Oznámení z něj jsou velice drahá a málo dostupná. Většina tiskáren Vám tento papír nenabídne, protože se jim ho pro vysokou cenu nevyplatí nabízet. 

Další možností může být využití dřeva. Dřevěná svatební oznámení jsou něco nového, zcela netradičního. A není se čemu divit, že si získávají své příznivce. Tato oznámení působí velmi romanticky a určitě jimi vaše hosty mile překvapíte. Nejčastěji se vyrábějí z dřevěné překližky, nebo z dýhy, která může být z topolu, březová, nebo buková. Svatební oznámení si také můžete nechat ozdobit krajkou, provázkem, stuhou případně různými dalšími doplňky.

Sledujte naši stránku Svatebka.cz také na Facebooku.


UNIKÁTNÍ, ORIGINÁLNÍ A JEDINEČNÉ, STEJNĚ JAKO VY – TAKOVÉ JE SVATEBNÍ OZNÁMENÍ NA MÍRU

Hledáte dokonalé svatební oznámení? Na internetu jste už prohlédli stovky návrhů a žádný není přesně podle vašich představ? V dnešní době je, a to nejen ve světě svateb, velmi žádaným prvkem originalita. Snoubenci chtějí mít unikátní, jedinečné a ideálně personifikované svatební doplňky. Pokud jste nenašli vaše vysněné svatební oznámení, nechte si jej vytvořit na míru přesně podle svých představ!

Číst článek 


TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2018/12/svatebni-tiskoviny-oznameni-pozvanky.jpg); }