Svatební oznámení na míru

Chci svatební oznámení, které žádný katalog nenabízí

Výběr svatebních oznámení z katalogů – ať už přímo ve studiu nebo online – snoubencům velmi ulehčuje a zrychluje již tak dost náročné plánování svatby a příprav kolem. Přesto se najdou snoubenci, kteří sázejí na originalitu a přijdou s vlastním nápadem či motivem pro svatební oznámení. Ve většině případů ale nemají úplně jasnou představu o finálním vzhledu. Potom je na grafikovi, aby pomohl vizi přetvořit do grafického návrhu, se kterým budou spokojeni.

Stačí mít s sebou při návštěvě grafika pouze nápad?

Grafici obvykle mívají vytvořené knihovny s tématickými obrázky, ornamenty, fonty a jinými prvky. Když ale zákazník nenajde to, co by splnilo jeho představu, je možné donést si vlastní obrázek, ornament či specifický font na flash disku. Popřípadě lze využít internetové zdroje. Pokud je přání zákazníka složitější, kde je například nutné vytvořit kresby a převést je do elektronické podoby, potom je potřeba i více dní na zpracování návrhů.

Je možné si vybrat grafický papír?

Specializované grafické studio nebo tiskárna mají na výběr z více druhů grafických papírů, případně mohou snoubence nasměrovat do specializované prodejny papírů. Nejčastěji žádané papíry poslední doby jsou papíry kraftové pro svůj přírodní vzhled a papíry s přírodní strukturou. Při tisku luxusnějších svatebních oznámení jsou také velmi často využívány papíry metalické.

Ukázky návrhů oznámení s motivy dle přání zákazníka:

 

 

 

 

 

Uložit

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2017/09/tiskoviny-svatebni-fotosvatebka.jpg); }