Doplňkové tiskoviny s nápadem

Doplňkové tiskoviny s nápadem

Zatímco dříve se nevěsty spokojily se svatebním oznámením a případně pozvánkou ke svatební tabuli, dnes je všechno jinak.
Dnešní nevěsty prahnou po naplnění svých představ o celé svatbě a snaží se vyšperkovat každý detail k dokonalosti. Proto i původní rozsah a podoba doplňkových tiskovin se výrazně mění. Objevují se tiskoviny nové.

  • Snoubenci obdarovávají své hosty malými lahvemi vína s etiketou obsahující údaje týkající se svatby.
  • Na svatebním stole nesmí chybět pro větší komfort hostů svatební menu a jmenovka, díky které hosté ví, kam se usadit.
  • Běžné je též nechat si vyrobit tištěný harmonogram průběhu svatby.
  • Na dveřích se nezřídka objevuje visačka, že nevěsta (případně i ženich) během posledních příprav nemá být rušena.
  • Pro zábavu hostů a na památku novomanželům si lze nechat vytisknout svatební strom, na který svatebčané obtiskují pomocí speciálních prstových barev své prsty.
  • Na ubrousky je možné si nechat vyrazit zlatě či stříbrně iniciály nevěsty a ženicha.

Tiskoviny jsou zpravidla navrženy v podobě hodící se ke zvolenému stylu svatby.
Je standardem, že tyto typy tiskovin běžně nabídne většina tiskáren či grafických studií zabývajících se výrobou svatebních oznámení.

 

doplňkové svatební tiskoviny

Svatební tiskoviny

Uložit

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2017/09/tiskoviny-svatebni-fotosvatebka.jpg); }