STÁHNĚTE SI ZDARMA 15 NEJKRÁSNĚJŠÍCH FONTŮ PRO VAŠE SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

STÁHNĚTE SI ZDARMA 15 NEJKRÁSNĚJŠÍCH FONTŮ PRO VAŠE SVATEBNÍ OZNÁMENÍ

Písmo je velmi důležitým prvkem svatebního oznámení.  Ať už si vyberete jakýkoliv styl svatebního oznámení, písmo by jej mělo podtrhnout a vhodně doplnit.

Pokud si zvolíte minimalistický styl oznámení, je písmo jedinou možností, jak jej ozdobit a udělat jedinečným.

Většina specializovaných tiskáren má připravené šablony, včetně textů a písem. To ale neznamená, že si typ písma nemůžete na požádání změnit.

Na co si při výběru písma dát pozor?

Písmo musí být v první řadě bez problémů čitelné. Na svatební oznámení se často používají ozdobné fonty. Ty jsou vhodné k napsání jmen snoubenců, ale už méně k napsání místa, datumu a času obřadu a doplňujících informací.

České znaky. To je problém většiny fontů, které najdete na internetu. Neznají české háčky a čárky. Nicméně při troše snahy v grafickém programu dokážete vy (nebo grafik) háčky a čárky na vašem svatebním oznámení dodělat. Při předávání tiskových dat (např. pdf) do tiskárny však dbejte na to, aby veškerý text byl nejprve převeden na křivky.

Styl písma. Vždy se snažte, aby písmo bylo v souladu se stylem vašeho svatebního oznámení. Jiné písmo zvolíte na přírodní a jiné na luxusní svatební oznámení.

Všechna písma níže jsou ke stažení zdarma pro nekomerční použití. Stáhnete je v zip souboru, který následně musíte rozbalit (například pomocí programu Total commander) a vložit do programu, který používáte při tvorbě svatebního oznámení. Je třeba k tomuto podotknout, že Word je zcela nevhodný program pro sazbu oznámení.

15 fontů pro vaše svatební oznámení

 

 

 

Písmo: Aromabar ke stažení na tomto odkazu

 

 

 

Písmo: Arellion  ke stažení na tomto odkazu

 

 

 

 

Písmo: Bunch of Flowers ke stažení na tomto odkazu

 

 

 

 

Písmo: Feel My Heart ke stažení na tomto odkazu

 

 

 

 

Písmo: Great Vibes ke stažení na tomto odkazu

 

 

 

 

Písmo: Hugs and Kisses ke stažení na tomto odkazu

 

 

 

 

Písmo: Italianno ke stažení na tomto odkazu

 

 

 

 

Písmo: Miama ke stažení na tomto odkazu

 

 

 

 

 

Písmo: Nazeefa ke stažení na tomto odkazu

 

 

 

 

Písmo: Pinyon Script ke stažení na tomto odkazu

 

 

 

Písmo: Ruthie ke stažení na tomto odkazu

 

 

 

 

Písmo: Stylish Calligraphy ke stažení na tomto odkazu

 

 

 

 

Písmo: The Heart of Everything ke stažení na tomto odkazu

 

 

 

 

Písmo: Wolgast Script ke stažení na tomto odkazu

 

 

 

 

Písmo: Sareeka ke stažení na tomto odkazu

 

Sledujte naši stránku Svatebka.cz na Facebooku.

 


SVATEBNÍ OZNÁMENÍ S PEČETNÍM VOSKEM

Vybíráte svatební oznámení, ale žádné není podle vašeho gusta? Chtěli byste něco jedinečného a originálního? Zkuste svatební oznámení s pečetním voskem!

Číst článek

 


 

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2018/12/svatebni-tiskoviny-oznameni-pozvanky.jpg); }