Svatební oznámení ze dřeva

Svatební oznámení ze dřeva

Odlišit se a zapůsobit je možné mnoha způsoby. Dokážete-li například objevit prodejce netradičních materiálů, jako jsou v tomto případě dřevěné destičky, můžete si nechat tyto destičky potisknout ve specializované tiskárně, nebo nechat texty vygravírovat laserem.

Dřevěná svatební oznámení působí nevšedně a hodí se zejména pro svatby v přírodním (rustik) stylu. Vaše hosty s tímto typem oznámení mile překvapíte.

Nejčastěji se vyrábějí z dřevěné překližky, nebo z dýhy, která může být z topolu, březová, nebo buková. Svatební oznámení si také můžete nechat ozdobit krajkou, provázkem, stuhou případně různými dalšími doplňky.

 

Líbí se vám? Dokážete si představit, že byste je svým hostů rozdaly místo klasických svatebních oznámení?

Sledujte naši stránku Svatebka.cz na Facebooku

 


SVATEBNÍ OZNÁMENÍ (A NEJEN TA) Z PLEXISKLA

Svatební oznámení i další svatební tiskoviny si většina z nás spojuje s papírem. Jak by také ne. Už pár desítek let je papír základním materiálem pro jejich výrobu. Doba jde ale stále kupředu a pomalu se začínají objevovat další zajímavé materiály, pro výrobu svatebních tiskovin. Jedním z nich je plexisklo. Svatební oznámení (i další výrobky) z něj jsou hitem letošní svatební sezóny.

Číst článek 

 


 

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2018/12/svatebni-tiskoviny-oznameni-pozvanky.jpg); }