SVATEBNÍ STROM JAKO JEDINEČNÁ SVATEBNÍ VZPOMÍNKA

SVATEBNÍ STROM JAKO JEDINEČNÁ SVATEBNÍ VZPOMÍNKA

Svatební stromy se pomalu, ale jistě, stávají neodmyslitelnou součástí většiny svateb. A není se čemu divit. Svatební strom je originální a zábavnou alternativou ke klasické knize hostů. Jak si jej vybrat? Co přichystat? A jak jej nejlépe využít se dozvíte v tomto článku.

Základním účelem svatebního stromu je mít originální vzpomínku na Vaši svatbu a na všechny, kteří s vámi tento velký den oslavili. Může mít různé podoby.

Nejklasičtější typ představuje obrázek stromu, vytištěný nebo namalovaný na papíru. Svatební hosté pak přidávají své otisky prstů na místo listů. Výsledkem je strom, který má korunu tvořenou otisky prstů svatebčanů. Není nutné se držet pouze motivu stromu, můžete být velmi originální a použít třeba automobil, kočár, létající balón apod.

Zajímavé jsou také svatební stromy ze dřeva. Ty mají často listy v podobě dřevěných srdíček, kam se opět otiskují prsty, nebo se na ně svatebčané mohou podepsat.

Jak velký strom vybrat?

Základní kritérium pro výběr je počet hostů. Nejmenší svatební stromy jsou pro 30 až 40 hostů. Ty největší pro 120 až 160 hostů.

Na strom si můžete nechat vytisknout také své iniciály s datem svatby.

Co ke svatebnímu stromu nachystat?

V první řadě to jsou prstové barvy s polštářky pro otisky prstů. Vybírejte takové, které udělají kvalitní otisk a nebudou se rozmazávat. Můžete je sladit do barvy svatby. Nádherně vypadají také metalické odstíny. K polštářkům přidejte také permanentní tenký popisovač s rychlým schnutím pro jména hostů. Prstové barvy seženete ve většině papírnictví.

Vlhčené ubrousky jsou ideální pro otření prstů od barvy.

Ke svatebnímu stromu je dobré položit kartičku s instrukcemi pro hosty, jak mají při přidávání otisků postupovat.

svatební strom

zdroj: www.printia.cz

svatebni-strom

zdroj: www.printia.cz

svatební strom

zdroj: www.printia.cz

svatební strom - kočár

www.printia.cz

Vyberte si svůj jedinečný svatební strom a budete mít krásnou a originální vzpomínku.

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2018/12/svatebni-tiskoviny-oznameni-pozvanky.jpg); }