Svatební oznámení jako vstupenka do divadla

Oznámit svatbu je dnes možné mnoha způsoby. V poslední době jsou oblíbená svatební oznámení, která imitují vstupenky do divadla. V hlavní roli se uvedou nevěsta a ženich, kteří si své „ANO“ řeknou před obecenstvem svatebčanů.

Svatební oznámení jako vstupenka do divadla

Není samozřejmě potřeba, aby se svatba odehrávala v divadle. Svatební oznámení jako vstupenka do divadla je pouze zajímavou netradiční formou pozvánky. Svatba může být kdekoliv. Nicméně k navození dojmu vstupenky bývají na tomto typu oznámení grafické prvky symbolizující divadelní atmosféru, např. škrabošky jako symbol dramatu a komedie, ozdobné ornamenty s prvky, které se objevují v jevištích a další.

svatební oznámení jako vstupenka do divadla

 

Jaký text na oznámení „vstupence“ uvést?

V horní části můžete napsat například:

Picture Life Production uvádí slavnostní představení romance
nebo
Future Life Production Vás zve na slavnostní a jediné představení romance
apod.

a dále jako název „divadelní hry“:

„Řekneme si své ANO!”
„Bude svatba!
„Budeme se brát!“
„Láska nebeská“
„Budeme svoji“

Potom následují jména, místo obřadu, den a hodina a v pravé části můžete ponechat buď datum svatby nebo nechat napsat pozvání ke stolu či na oslavu.

Kde lze svatební oznámení jako vstupenka do divadla objednat?

Objednat je možné na webu specializované tiskárny , kde jsou i další typy oznámení v podobném stylu – například oznámení jako letenka.

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2017/09/tiskoviny-svatebni-fotosvatebka.jpg); }