PODLEHNĚTE KOUZLU BARVY MINT

PODLEHNĚTE KOUZLU BARVY MINT

Mátová, mentolová, nebo mint. To všechno jsou jména pro nádhernou barvu, která rozzáří i vaši svatbu. Mentolová je stále jednou z TOP svatebních barev, podlehněte i vy jejímu kouzlu. 

Pokud si právě vybíráte barvu vaší svatby, zkuste přidat mentolovou do svého výběru. 

Tato barva je velmi elegantní, romantická a svěží. Patří do tzv. pastelových barev a můžete ji kombinovat s širokou paletou dalších barev. Naprosto dokonalá je v kombinaci s pastelovou růžovou, korálovou (což je letošní TOP svatební barva), světlounce lila, nebo lososovou. Zlatá v kombinaci s mátovu dodá vaší svatbě nádech luxusu. 

Nádherná je tato barva v kombinaci se dřevěnými dekoracemi. 

Barva mint se dělí na dva odstíny. Prvním odstínem je barva mint-green. Tento odstín má převahu do zelené barvy. Druhý odstín je mint-blue, který má blíže k barvě tyrkysové.

Pokud plánujete tuto barvu využít také na své svatbě, přinášíme vám inspiraci na svatební oznámení. Samozřejmě můžete do této barvy sladit také jmenovky na stůl, svatební menu, nebo program svatebního dne. 

zdroj: www.printia.cz

 

zdroj: www.printia.cz

 

zdroj: www.printia.cz

 

zdroj: www.printia.cz

 

zdroj: www.printia.cz

Sledujte naši stráku Svatebka.cz také na Facebooku


PODLEHNĚTE KOUZLU SVATEBÍCH OZNÁMENÍ ZDOBENÝCH KRAJKOU

Svatební oznámení zdobená krajkou si zamilujete na první pohled. Krajka je nestárnoucím a stále velmi populárním trendem. Podívejte se, jak může ozdobit i vaše svatební oznámení.

Číst článek

 

 


 

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2018/12/svatebni-tiskoviny-oznameni-pozvanky.jpg); }