Netradiční svatební menu

Netradiční svatební menu

Svatební menu může být pojato mnoha způsoby. Většinou je zvykem sladit menu s dekoracemi na svatebním stole. Není to však pravidlem. Menu může bez problému i vybočit, protože přináší pro hosty důležité informace. Na svatební hostinu se každý těší jako na málo věcí v životě.
Nechte se inspirovat následujícími obrázky.

Inspirace na nevšední svatební menu

Nemusíte se snažit být za každou cenu originální. Důležité je navodit u svatebního stolu příjemnou atmosféru, která zanechá ve vašich hostech dobré pocity. Svatební menu je jedním z řady způsobů, jak toho dosáhnout a nemělo by být opomenuté.

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2017/09/tiskoviny-svatebni-fotosvatebka.jpg); }