Luxusní vizitky s ražbou

Vizitky, které Vám udělají vizitku

Pokud chcete opravdu netradiční vizitky, která o vás řeknou, že máte svou práci rádi, jste v ní dobří a že vám záleží i na tom nejmenším detailu, pak je určitě správnou volbou vizitka vyrobená horkou ražbou.

Zlatá, stříbrná, nebo žádná?

Oproti klasickým tištěným vizitkám je technologie výroby těchto vizitek časově podstatně náročnější. Je také potřeba mít trpělivost a cit pro detail. Výroba začíná grafickým návrhem. Poté je potřeba zhotovit raznici, která je kovová a její výroba trvá poměrně dlouhou dobu. Místa na vizitce, která se mají razit, zůstávají vyvýšená a zbytek materiálu se odfrézuje. Hotová raznice se následně musí přesně upnout do razícího stroje, kde se vyhřívá na teplotu přes 100°C. Pak přichází na řadu samotná ražba, kdy se v závislosti na síle papíru, velikosti raznice a spoustě dalších faktorů, musí „vyladit“ vyvíjený tlak, teplota, i čas, ve kterém je folie v kontaktu s raznicí.

Použít se dají nejrůznější barvy folií, přes které lze tisknout, od zlaté lesklé, zlaté matné, stříbrné měděné, přes růžové, fialové až po duhové. Lze také razit bez folie, kdy vzniká pouze zahloubený ornament. Takovéto ražbě se říká debosování.

Luxusní černé vizitky se zlatým tiskem

 

printia.cz

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2017/09/svatebka-1.jpg); }