Luxusní svatební oznámení

Svatba je výjimečná společenská událost a většina nevěst k ní takto přistupuje. Záleží jim na tom, aby všem zúčastněným zůstaly ty nejlepší vzpomínky. Každá nevěsta má určitou představu, jak by měla její svatba vypadat. Většina si pak volí určitou barvu a styl svatby, kterého se drží v rámci celého svatebního konceptu. Je jen na snoubencích, zda svatbu pojmou jako luxusem ověnčenou hostinu na vysoké úrovni nebo dají přednost stylové stodole a svatbu vystrojí v čistě přírodním stylu s uvolněnou atmosférou volnomyšlenkářského venkova nebo ještě jinak…

Pokud se rozhodnou jít cestou luxusu, vše začíná již na začátku – rozdáním či rozesláním svatebních oznámení. Pro luxusní oznámení jsou typické různé štrasové doplňky, krajky, zlatý nebo stříbrný tisk, stuhy a papíry té nejvyšší kvality. Nejluxusnější svatební oznámení se obvykle nechávají vyrobit na míru. Je zde typické použití různých štrasových doplňků, krajky, zlatého nebo stříbrného tisku, stuh a papírů té nejvyšší kvality.

Luxusní svatební oznámení však naleznete i jako katalogová. Jsou totiž velmi oblíbená.

Luxusní svatební oznámení nebo jednoduchou kartu?

V luxusním stylu, věřte nebo ne, můžete mít obojí. Pokud bude svatba probíhat jen v nejužším rodinném kruhu nebo se jedná o nízkonákladovou svatbu nebo prostě chcete na této položce ušetřit, potom si můžete vystačit i s jednoduchou kartou. Chcete-li však o svatbě informovat velkolepě, je na místě vybrat si co nejhonosnější model svatebního oznámení se zdobením.

Luxusní svatební oznámení si žádá luxusní tiskové techniky!

Speciální tiskové metody propůjčují svatebnímu oznámení a souvisejícím tiskovinám vysoce profesionální vzhled nezaměnitelné kvality. Taková oznámení se mohou pochlubit hlubokými reliéfními ornamenty (slepotiskem) či zlatou nebo stříbrnou ražbou (lesklé zlaté, perleťové či stříbrné plochy více či méně zatlačené do papíru). Veškerý tisk samozřejmě probíhá na těch nejkvalitnějších grafických papírech, často metalických, tzn. se třpytivým leskem „metalízy“.

Individuální svatební oznámení. Kde mi ho vyrobí a jak?

Základem je kvalitní příprava. Nejprve je dobré si vyhledat grafické studio s tiskárnou specializované na svatební oznámení. Tak budete mít záruku zkušeného výrobce a budete nakupovat tzv. z první ruky (tudíž nezaplatíte v ceně navíc provize při zprostředkovatelském prodeji jako např. ve svatebním salonu).

Je třeba mít jasnou představu, jak by mělo vámi vysněné svatební oznámení vypadat. Nejlépe je vzít s sebou na osobní návštěvu v elektronické podobě obrázky a texty, aby s nimi zkušený grafik rovnou mohl pracovat. Jednodušší oznámení by měl být schopen dát dohromady na místě, složitější vzor, kde je třeba např. kreslení/překreslování obrázků či ornamentů může trvat déle. Výrobu vysněného oznámení je nicméně možné dohodnout i elektronicky, třeba přes e-mail.

Pak už se jen můžete těšit na to, jak uděláte radost svým svatebním hostům tím, že je oficiálně pozvete, jak je to zvykem, krásným svatebním oznámením v luxusní obálce.

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(http://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2017/09/tiskoviny-svatebni-fotosvatebka.jpg); }