Svatební samolepky

Svatební samolepky

Svatební samolepky představují originální způsob dekorace vaší svatby. Jsou detailem, který upoutá pozornost a vaši svatební výzdobu dovede k dokonalosti. Protože dokonalost, se skrývá právě v detailech. Můžete je použít na svatební oznámení, na krabičky s výslužkami, na dárky pro hosty, na vázičky, svícny, na jmenovky.

Samolepky si můžete nechat vytisknout na papír, nebo fólii. Tady je potřeba myslet na to, kde budete samolepky používat. Pokud v interiéru, mohou být papírové. Pokud venku, je lepší zvolit tisk na fólii, která lépe odolává venkovním vlivům.

Nejznámější a zřejmě i nejpoužívanější jsou samolepky ve tvaru koleček. Ale tvar si můžete zvolit jakýkoliv (srdíčka, hvězdičky, čtverce, obdélníky a mnoho dalších).

Samolepky ale nemusí být jen geometrické tvary. Můžete si nechat vyrobit také nápisy. Ty můžete použít na uvítací tabuli, boty nevěsty, nalepit je na auto, na podlahu tanečního parketu na sklenice. Tento detail jistě velmi zaujme vaše hosty.

Grafický návrh samolepek si můžete připravit sami. Na internetu je ke stažení bezpočet vzorů. Pokud, ale chcete mít jistotu, že návrh má správné rozlišení i barvy pro tisk, doporučujeme poptat specializovanou tiskárnu. Ta vám návrh připraví a případně sladí také se svatebním oznámením  a dalšími tiskovinami. Vždy si při objednání zjistěte, jaký je minimální počet pro tisk.

Tisknout můžete všemi barvami včetně metalických. Velmi populární je zlatá, která dodá nálepkám nádech luxusu.

 

zdroj: https://bit.ly/2HllRzo

 

zdroj: https://bit.ly/2HlRlFt

 

zdroj: https://bit.ly/2TyXzse

 

zdroj: https://bit.ly/2VJCo3V

 

zdroj: https://bit.ly/2J0nTaB

 

zdroj: https://bit.ly/2ENMnyx

 

zdroj: https://bit.ly/2H7VD3M

 


Svatební oznámení s poloprůsvitným (tzv. pauzovým) papírem

Svatební oznámení s pauzovým papírem se překvapivě řadí k nejstarším typům svatebních oznámení vůbec. Přečtěte si jak může pauzovací papír ozvláštnit a zkrášlit vaše svatební oznámení

číst článek 


 

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2018/12/svatebni-tiskoviny-oznameni-pozvanky.jpg); }