Svatební oznámení se zvířecími miláčky

Svatební oznámení se zvířecími miláčky

Máte doma zvířecího miláčka? Nebo jste milovníkem psů, koček, ptáků? Pak jsou pro Vás svatební oznámení se zvířecími miláčky ideální volbou!

Svatba je významná událost v životě a chceme na ní mít všechny, na kterých nám opravdu záleží. A to se týká nejen lidí, ale také zvířecích miláčků. Ti jsou významnými členy rodiny a neměli bychom na ně zapomínat. Proč tedy nezvolit už svatební oznámení, na kterém bude Váš zvířecí miláček?

Jak svatební oznámení pojmout?

Je mnoho způsobů. Velmi často zvířecí pár na oznámení zastupuje snoubence, takže můžete vidět oznámení s párem psů, koček, tučňáků, nebo třeba sov.

www.printia.cz

TIP: Velmi krásné jsou ručně malované zvířecí motivy spojené s folklorními prvky.

zdroj: www.pinterest.com

Další možností je svatební oznámení s fotografií, na které s vámi bude váš zvířecí přítel. Oznámení můžete pojmout ve stylu, že Váš mazlíček oznamuje, že se jeho majitelé rozhodli vzít.

Dalším aktuálním trendem jsou zvířecí vzory. Vaše svatební oznámení díky nim získá nádech luxusu a originality.

Podívejte se na svatební oznámení se zvířecími motivy, které Vám můžeme ihned nabídnout.  Pokud máte vlastní představu, jak by Vaše oznámení mělo vypadat, rádi Vám je vytvoříme na míru. Neváhejte nás kontaktovat.

Sledujte Svatebka.cz také na Facebooku.

 

 

TAGS:

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }.cata-page-title .page-header-wrap { background-image: url(https://www.svatebka.cz/wp-content/uploads/2018/12/svatebni-tiskoviny-oznameni-pozvanky.jpg); }